Profesjonalizm Kreatywność

Agencja Reklamowa Pro-kreator s.c.

Oklejanie Witryn

Rodzaje foli wykorzystywane w zależności od typu ekspozycji;


Folia monomeryczna - typ folii pełnej, samoprzylepnej, służącej do druku

grafiki w pełnym kolorze z dowolnymi przejściami tonalnymi. Charakteryzuje się ochroną przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi takimi jak: woda, czy promienie UV.


Folia One Way Vision (OWV) – typ folii perforowanej (siatki) samoprzylepnej, stosowany głównie na szyby oraz inne przeźroczyste materiały (np. Plexi).

Charakteryzuje się półprzepuszczalnością światła, przy jednoczesnym zachowaniu pełnobarwnej grafiki z przejściami tonalnymi i odpornością na czynniki zewnętrzne (jak w folii monomerycznej)


Folia ploterowa – typ folii pełnej, służącej do wycinania elementów graficznych (litery, cyfry, nieskomplikowane loga itp.) dostępny w szerokiej gamie kolorów.


Folia mleczna (mrożona) – typ folii pełnej, samoprzylepnej. Charaktryzuje się efektem matowania powierzchni na których jest stosowana, co zmniejsza

przepuszczalność światła. Może być używana, podobnie jak folia ploterowa do wycinania nieskomplikowanych elementów (litery, cyfry, loga itp.)


Oferujemy kompleksowe oklejanie witryn – od pobrania pomiarów szyb, przez przygotowanie indywidualnego projektu graficznego, wydruk (bądź cięcie) na szerokiej gamie folii, do aplikacji reklamy.

 

48-303 Nysa

ul. Piłsudskiego 62

tel. 0048 / 662 069 997

501 127 600

 

e-mail: ola.prokreator@op.pl

 

Projekt i realizacja:

Pro-kreator s.c. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Pro-kreator s.c., Nysa - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl

W związku z wejściem w życie unijnego Rozporządzenia Ogólnegoo Ochronie Danych Osobowych (RODO) z dniem 25 maja 2018 roku, informujemy Państwa o zmianach dotyczących zarządzania danymi osobowymi w ramach działania PRO-kreator s.c. w oparciu o RODO. Zasady te są do Państwa wglądu w załączniku.