Spółka Pro-kreator powstała w roku 2006 na bazie firmy Diabolo, która rozpoczęła działalność w 1998 r. Doświadczenie zdobyte wcześniej we wrocławskich agencjach reklamowych pozwoliło nam szybko zaistnieć na nyskim rynku, a z czasem zdobyte zaufanie Klientów zaowocowało kontaktami, dzięki którym zaczęli się do nas zwracać Klienci z dalszych regionów Polski i zza granicy . W tym czasie udało nam się pozyskać firmy sieciowe, których obsługa wymagała zarówno elastyczności jak i logistyki.

Zaufali nam m. in. IBERIA MOTOR COMPANY wraz z dealerami SEATA, m. in. Lellek Group, ŚLąsk Auto, Centrum Poznań, Euro Motor Kraków i wielu innych. Obsługujemy również: Grupa LOTOS S.A., Südzucker Polska S.A., Auchan, REAL, CASTORAMA, Mrówka, Polskie Składy Budowlane, CH Karolinka, CH Turawa Park, CH Vendo Park, Grupę Ekodynamic oraz całą rzeszę większych i mniejszych firm lokalnych.

 

Posiadamy własny park maszyn: produkcyjny ploter wielkoformatowy Konica Minolta 42 pkl o szer. 3,2 m zalany najlepszymi na rynku tuszami Fuji Color (2 lata 100% gwarancji na wydruk, a po zalaminowaniu 3 lata) drukujący w wysokiej rozdzielczości z możliwościami produkcyjnymi do 102 m2/h; samobieżną zgrzewarkę do plandek; laminator do laminowania wydruków; ploter do cięcia folii 122 cm; ploter do cięcia styroduru i styropianu; stół frezujący do cięcia plexi, pcv, dibondu oraz miękkich metali kolorowych; laser do cięcia i grawerowania; w pełni wyposażony warsztat ślusarski, kilka stanowisk graficznych, naświetlarkę do produkcji pieczątek MODICO. W tym miejscu trzeba jednak wyraźnie zaznaczyć, że byłaby to jedynie kupa złomu ;) gdyby nie wysoce wykwalifikowana ekipa pracownicza. Nasi pracownicy przechodzą sukcesywnie specjalistyczne szkolenia, dzięki którym jakość naszych produktów można zaliczyć do tych z najwyższej półki. Zapraszamy do zapoznania się z wystawionymi nam referencjami:

 

referencje

 

nowiny

 

DOC230218-23022018092700

 

dla misi

 

dla misi 2

 

Profesjonalizm Kreatywność

Agencja Reklamowa Pro-kreator s.c.

 

48-303 Nysa

ul. Piłsudskiego 62

tel. 0048 / 662 069 997

501 127 600

 

e-mail: ola.prokreator@op.pl

 

Projekt i realizacja:

Pro-kreator s.c. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Pro-kreator s.c., Nysa - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl

W związku z wejściem w życie unijnego Rozporządzenia Ogólnegoo Ochronie Danych Osobowych (RODO) z dniem 25 maja 2018 roku, informujemy Państwa o zmianach dotyczących zarządzania danymi osobowymi w ramach działania PRO-kreator s.c. w oparciu o RODO. Zasady te są do Państwa wglądu w załączniku.