Nic bardziej mylnego - firma Pro-kreator s.c. dysponuje bardzo szerokim wachlarzem propozycji: od niedrogich liter przestrzennych ze styroduru (ekstrudowana pianka polistyrenowa XPS) poprzez tradycyjne litery 3D podświetlane z plexi, po najwyższą półkę - litery 3D z metali kolorowych - stali nierdzewnej i mosiądzu. Podobnie jest z kasetonami. Klienci maja do wyboru niedrogie kasetony klejone i w ramach aluminiowych oraz bardziej prestiżowe z dibondu. Kasetony z frezowane z dibondu możemy w dowolny sposób zaginać tworząc ciekawe efekty wizualne, np. efekt halo. Dodatkowo można je połączyć z literami 3D co da w rezultacie rewelacyjny efekt.

Panuje powszechne przekonanie, że reklama świetlna musi się wiązać z dużymi wydatkami.

Litery z mosiądzu czy stali nierdzewnej są największym wyzwaniem ze względu na trudności związane z obróbką materiału. Litery z mosiądzu mogą być matowe lub szlifowane na wysoki połysk, następnie są lakierowane profesjonalnym lakierem dedykowanym do mosiądzu, który zabezpieczy je przed warunkami atmosferycznymi.

Litery przestrzenne z mosiądzu i stali nierdzewnej są najbardziej eleganckie i najtrwalsze.

Reklama świetlna czy bez podświetlenia?

Reklama świetlna jest najlepszym wyborem dla oznakowania biura, hali czy sklepu.

 

Porządnie wykonany kaseton świetlny lub podświetlane litery 3D stają się prestiżową wizytówką firmy, dzięki której z pewnością będziemy się pozytywnie wyróżniać. Należy pamiętać, że reklama to nic innego jak właśnie sposób zwrócenia na siebie uwagi Klienta, a nic nie zwróci Jego uwagi lepiej niż piękny, podświetlany szyld reklamowy.

Profesjonalizm Kreatywność

Agencja Reklamowa Pro-kreator s.c.

 

48-303 Nysa

ul. Piłsudskiego 62

tel. 0048 / 662 069 997

501 127 600

 

e-mail: ola.prokreator@op.pl

 

Projekt i realizacja:

Pro-kreator s.c. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Pro-kreator s.c., Nysa - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl

W związku z wejściem w życie unijnego Rozporządzenia Ogólnegoo Ochronie Danych Osobowych (RODO) z dniem 25 maja 2018 roku, informujemy Państwa o zmianach dotyczących zarządzania danymi osobowymi w ramach działania PRO-kreator s.c. w oparciu o RODO. Zasady te są do Państwa wglądu w załączniku.