Litery 3D

 

Litery 3D są świetnym rozwiązaniem na oznakowanie lokalu firmy lub hali.

 

Wysoka estetyka podnosi ranking firmy w oczach potencjalnych Klientów. Pro-kreator oferuje wiele wariantów liter przestrzennych. Litery ze styroduru (polistyrenu ekstrudowanego) wykańczamy na 2 sposoby: malujemy lub okładamy płytami ozdobnymi (plexi, dibond, pcv). Litery ze styroduru można zamontować bezpośrednio na ścianie lub na dystansach i podświetlić je od tyłu (tzw. efekt halo). Moduły ledowe występują w różnych barwach, dzięki czemu litery mogą świecić na biało lub w kolorach RGB. Można również zamontować oświetlenie zewnętrzne w postaci halogenów, ale tego rozwiązania nie zalecamy ponieważ uzyskany w ten sposób efekt jest mizerny.  Kolejnym rozwiązaniem są litery 3D świecące. Wykonujemy je w dwóch wariantach: litery klejone z plexi (świecą całe litery) oraz litery z plexi z bokami z taśmy aluminiowej (świecą tylko lica liter). Mogą być wykonane z kolorowej plexi lub białej, oklejonej folią dedykowaną do podświetleń (9 lat gwarancji producenta folii) w postaci jednokolorowej, lub mieć inny kolor na bokach, a inny na licach. Litery świecące są bardzo eleganckie i bardzo dobrze widoczne. Napis wykonany tą metodą o wys. 40 cm jest doskonale czytelny z kilkuset metrów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kasetony reklamowe

 

Reklama świetlna to doskonały wybór dla Twojej firmy.

 

Oferujemy 4 rodzaje kasetonów świetlnych: kasetony klejone z plexi, kasetony w ramie aluminiowej, kasetony frezowane z dibondu oraz kasetony z elastycznym licem z winylu. Pierwszy rodzaj podobnie jak litery świecące z plexi świeci całą powierzchnią. Max. długość takiego kasetonu wynosi 3m. W kasetonie w ramie aluminiowej świeci całe lico. Max. długość takiego kasetonu to 3m z licem z plexi oraz 6m z licem z poliwęglanu komorowego. W tego typu kasetonach grafika jest wyklejana z folii ciętej ploterem lub folii z pełnokolorowym wydrukiem solwentowym. W kasetonach z licem z winylu (tzw. backlit) grafika jest drukowana bezpośrednio na materiale. Tutaj, podobnie jak w przypadku kasetonów w ramie aluminiowej, świeci lico kasetonu. Długość kasetonu z elastycznym licem jest dowolna. Ostatni oferowany przez nas rodzaj to kasetony z dibondu. Dibond to płyta warstwowa z polietylenu i aluminium. Dibond nie przepuszcza światła więc wycina się w nim grafikę za pomocą frezarki CNC, a w miejsce powstałych otworów wkleja się kolorową plexi, która jest elementem świecącym w kasetonie. Dibond występuje w macie i połysku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Druk XXL

 

Wielki format to prosta droga do sukcesu

 

Wielkie banery czy siatki na budynkach przykuwają wzrok i pozwalają masom na zapoznanie się z marką lub produktem. Wielki format drukujemy ploterem Konica Minolta o szer. zadruku 3,2 m. Ploter jest zalany najlepszymi i najtrwalszymi tuszami dostępnymi na rynku - Fuji Color, dlatego na wydruki dajemy pełną 2 letnią gwarancję, a po zalaminowaniu 3 letnią. W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju banery - laminowane i powlekane o różnych gramaturach, dwustronne i jednostronne blockouty oraz plandeki samochodowe. Drukujemy plakaty okolicznościowe i billboardowe, siatki mesh oraz różnego typu folie samoprzylepne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oklejanie samochodów

 

Przy budowaniu wizerunku firmy jeżdżąca reklama jest obowiązkowa

 

Oklejamy samochody wszystkimi rodzajami folii. Stosujemy folie monomeryczne na płaskie powierzchnie, folie polimerowe na powierzchnie obłe oraz folie wylewane na przetłoczenia. Grafika może być wycinana lub drukowana. Auta mogą być oklejone częściowo lub w całości, tzw. wrapping. Zadrukowane folie są zabezpieczane laminatem UV, który chroni wydruki przed wyblaknięciem oraz uszkodzeniami. Dzięki naszemu doświadczeniu mogą mieć Państwo pewność, że wydruki będą nasycone, a folia nie będzie się odklejać.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bilbordy

 

Jeżeli jesteś niewidoczny nie masz co liczyć na zyski.

 

Doskonałym sposobem na zwrócenie uwagi Klienta jest kampania billboardowa. Posiadamy sieć billboardów (504x238) oraz 5 dwustronnych megaboardów (1200x300) do wynajęcia. Nośniki są poustawiane w dobrze widocznych lokalizacjach, gdzie natężenie ruchu samochodowego jest odpowiednio wysokie. Każdy nośnik jest dostosowany do oklejania plakatami lub montażu banerów. W celu sprawdzenia wolnych tablic prosimy o kontakt pod nr tel. 662 069 997 lub sprawdzić dostępność na mapce: link w przygotowaniu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projektowanie stron www i pozycjonowanie SEO

 

W dzisiejszych czasach firma bez dobrej strony www nie jest w stanie zaistnieć na rynku.

 

Zdecydowana większość ludzi używa internetu do robienia zakupów, poszukiwania firm usługowych oraz informacji. Nasi specjaliści zaproponują najlepsze domeny i serwery oraz przygotują dla Państwa przejrzyste, intuicyjne i wyróżniające się witryny z własną pocztą przypisaną domenie, które odpowiednio szybko będą się ładować oraz będą miały odpowiednią przepustowość. Dopasują wyświetlanie się strony do tabletów i smartfonów. Przygotują i połączą w zależną od siebie sieć witrynę, stworzone strony na mediach społecznościowych takich jak Facebook, Twitter, serwisy takie jak Mapy Google, Moja Firma Google, założą bloga i wiele innych. Tak stworzona zależność przyniesie Państwu rozpoznawalność w internecie i zyski, których oczekujecie. Dla przedsiębiorców chcących sprzedawać w internecie zorganizują przejrzysty sklep internetowy z pełną gamą produktów oraz płatnościami online. Witryna internetowa to nie wszystko - żeby Klient mógł łatwo trafić na Waszą witrynę zrobią pozycjonowanie SEO, przeprowadzą kampanie ADwords i doradzą przy tworzeniu tekstów tak, żeby odpowiednio wpływały na wyszukiwanie strony w wyszukiwarkach internetowych. Zainstalują i dostosują aplikację Google Analytics do pełnej analizy funkcjonującej strony uwzględniającej między innymi takie rzeczy jak ilość wejść, kliknięć, wiek, płeć i zainteresowania użytkowników, mierzenie akcji konwersji czyli osiągnięcia celu na stronie, wydany budżet, ilość konwersji i wiele innych.

Co robimy?

 

Od 20 lat zajmujemy się szeroko pojętą reklamą wizualną.

 

Działamy w pełni profesjonalnie w oparciu o wytyczne naszego biura projektowego, które tworzy niebanalne kreacje graficzne. Produkujemy i ustawiamy do wynajmowania nośniki reklamowe klasyczne 504x238 oraz megaboardy o wym. 1200x300. Wykonujemy kasetony świetlne oraz litery 3D, w tym litery świecące, z mosiądzu, stali nierdzewnej i aluminium. Oferujemy pełen zakres identyfikacji wewnętrznej. Drukarnia wielkoformatowa zajmuje się drukowaniem banerów, siatek mesh, folii. papieru BBS, plakatów oraz plandek samochodowych. Nasi fachowcy oklejają samochody oraz montują wyprodukowane u nas reklamy. Są one wytwarzane tylko z najlepszych i sprawdzonych materiałów. Świadczymy usługi poligraficzne: wizytówki, ulotki, katalogi, itp. Tworzymy strony www - zarówno proste wizytówkowe jak i bardzo rozbudowane, łącznie ze sklepami internetowymi. Zajmujemy się również pozycjonowaniem stron SEO (tylko strony przez nas wykonane).

 

Dlaczego właśnie my?

 

Wiele argumentów stoi za tym, żebyście właśnie nam zaufali

 

Powierzając nam stworzenie pełnego wizerunku Państwa firmy, zostajecie objęci kompleksową opieką Expresu Reklamowego. Oznacza to, że w wyjątkowych sytuacjach (niespodziewane spotkanie biznesowe, targi, etc.) możecie liczyć na błyskawiczną obsługę nie ponosząc związanych z tym dodatkowych kosztów. Nie usłyszycie w takiej sytuacji: "niestety, ale nie mamy mocy przerobowych, a najbliższy termin mamy wolny za miesiąc". Kolejnym argumentem świadczącym na naszą korzyść jest niezmienny od 7 lat skład pracowników firmy. Obejmuje to każdy dział naszej firmy i daje wam gwarancję, że nie będziecie mieć do czynienia z dyletantami. Każda usługa objęta jest pełną 2 letnią gwarancją, a w niektórych przypadkach (kasetony, litery 3D) może być znacznie wydłużona. Posiadamy doświadczenie w pracach na wysokości, podłączeniach do sieci elektrycznych oraz inwestycjach budowlanych. Tu również możecie liczyć na pomoc z naszej strony - załatwiamy formalności związane z prawem budowlanym w zakresie montażu reklam wielkoformatowych i podświetlanych. Moglibyśmy jeszcze długo wymieniać, ale oddajmy głos w tej sprawie naszym Klientom. Zapraszamy do zapoznania się z listami referencyjnymi jakie wystawili nam zleceniodawcy: link

Więcej informacji

Więcej informacji

Oferta

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą

(nie wszystkie ikony działają ponieważ są w przygotowaniu)

Profesjonalizm Kreatywność

Agencja Reklamowa Pro-kreator s.c.

 

48-303 Nysa

ul. Piłsudskiego 62

tel. 0048 / 662 069 997

501 127 600

 

e-mail: ola.prokreator@op.pl

 

Projekt i realizacja:

Pro-kreator s.c. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Pro-kreator s.c., Nysa - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl

W związku z wejściem w życie unijnego Rozporządzenia Ogólnegoo Ochronie Danych Osobowych (RODO) z dniem 25 maja 2018 roku, informujemy Państwa o zmianach dotyczących zarządzania danymi osobowymi w ramach działania PRO-kreator s.c. w oparciu o RODO. Zasady te są do Państwa wglądu w załączniku.